Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje

(She’s Funny That Way)

Režisavo: Peter Bogdanovich
Žanras: komedija
Vaidina: Jennifer Aniston („Draugai“, „Pasodinsiu savo eks“, „Kaip atsikratyti boso?“), Owen Wilson („Vidurnaktis Paryžiuje“, „Naktis muziejuje. Kapo paslaptis“), Imogen Poots („Ištroškę greičio“, „Ilgas kelias žemyn“, „28 savaitės po“), Will Forte („Nebrendylos 2“), Quentin Tarantino („Istrukes Dzango“) ir kiti.
Trukmė: 95 min.
Šalis: JAV
Metai: 2014
Kalba: anglų
Subtitrai: lietuvių k.
N-13

Svajojate apie mažus stebuklus, kurie apverstų gyvenimą aukštyn kojom? Kai kuriems žmonėms jų pasitaiko tiek daug, jog jie pradeda kliautis vien lemtimi. Komedija „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ („She’s Funny That Way“) į vieną kamuolį suvels šitiek likimo siūlų, kad neliks nieko kito, kaip tik patikėti, jog atsitiktinumų nebūna.

Paskutinių Woody Alleno filmų lengvumo ir komizmo įkvėpta juosta „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ Holivudo klasiką dekupuoja geriausiomis šiuolaikinių komedijų puošmenomis. Netikėtų situacijų ir dygliuotų dialogų filmas gali pasigirti ne vien tokiomis žvaigždėmis, kaip Jennifer Aniston ir Owenas Wilsonas. Brodvėjuje niekada nežinai, kuomet pro duris įžengs pats Quentinas Tarantino. Neįtikėtina, bet šiame filme jis tikrai pasirodys.

Keistus gerbėjus lengvai pritraukianti Izabelė (akt. Imogen Poots) norėtų būti įkvepiančia mūza, tačiau dirba mergina pagal iškvietimą. Ji svajoja tapti aktore ir vieną dieną atsiduria labai arti šios galimybės. Jos klientu tampa neįprastų polinkių turintis Brodvėjaus režisierius Albertas (Owen Wilson). Jis mėgsta keisti moterų likimus pasiūlydamas joms apvalią pinigų sumą mainais į tai, jog šios atsisakys dabartinio gyvenimo ir pradės siekti savo svajonės.

Venecijos filmų festivalyje pristatyta juosta „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ žada lengvą ir netikėtumų kupiną paprastos merginos kruizą link raudonojo kilimo ir šlovės jūros.